Zrób na święta kuchenne rewolucje z garnkami i patelniami

Boże Narodzenie jest świetną okazją do generalnych porządków. Zazwyczaj – pomijamy podczas nich nasze kuchenne szafki z patelniami czy garnkami. Może warto jeszcze w tym roku zrobić wśród nich kuchenne rewolucje? Przypalone garnki, zdarta lub podrapana powłoka, obicia, urwane rączki, zbite pokrywki – wiele z tych naczyń używamy z przyzwyczajenia albo z konieczności, pomijając komfort ich użytkowania. Tymczasem – nowe patelnie czy garnki w naszych Drogeriach nie kosztują majątku, a znacznie ułatwią nam gotowanie potraw na święta. Znajdziecie u nas bogaty wybór artykułów do każdej kuchni i na każdą kieszeń, a oferowane przez nas garnki czy patelnie posłużą Wam wiele lat, oszczędzając Wasze nerwy i czas.

Valdinox – poleca się nie tylko jako prezent

Posiadamy wiele produktów Valdinox. Nasze klientki cenią go za wytrzymałość, uniwersalność i wygląd. O garnkach Valdinox już wspominaliśmy na naszej stronie.

Nowoczesny design sprawia, że naczynia tego producenta artykułów gospodarstwa domowego idealnie sprawdzają się jako prezent. My przychylamy się do takiego zastosowania produktów Valdinox, ale zachęcamy również, by od czasu do czasu – taki prezent sprawić też sobie. Co znajdziecie w naszych Drogeriach od tego producenta? Różnego rodzaju patelnie, brytfanny, garnki. Różne rozmiary i różne wzory sprawią, że każdy wybierze coś dla siebie i dla swoich potrzeb.

Silesia Rybnik – garnki, które zniosą wiele

O tym producencie garnków także już pisaliśmy na stronie Drogeria Piątkowo. Przeczytacie o tym tutaj:

Garnki emaliowane Silesia Rybnik należą do jednych z najwytrzymalszych na rynku. Pora skończyć ze zdartą czy obitą emalią, wyrzucić do kosza przypalone garnki i patelnie, których nie sposób już doczyścić. Czas pozbyć się garnków, które wiecznie przypalają nasze dania, zwłaszcza, że na nowe garnki najwyższej jakości nie trzeba wydawać majątku. Bigos czy inne potrawy ugotują się szybciej, a my – będziemy mieli pewność, że mamy kontrolę nad smakiem, a nie garnki.

Patelnie Ambition

Chcielibyśmy jeszcze wspomnieć Wam o produktach Ambition, przede wszystkim – o patelniach tej polskiej firmy. Patelnie Ambition cechują się wielofunkcyjnością –  nadają się zarówno do smażenia, duszenia, jak i grillowania. Korzystając z tych patelni, będziecie gotować zdrowiej – do smażenia zużyjecie mniej tłuszczu. Dodatkowo, warto zwrócić na odporną na zarysowania powłokę patelni Ambition, dzięki czemu te produkty do kuchni posłużą nam bardzo długo.

Czas na rewolucję w garnkach!

Jeśli nie teraz, to kiedy? Okres tuż przed Bożym Narodzeniem to najlepsza pora, aby zrobić rewolucję w swoich naczyniach, garnkach i patelniach. Wymienić te stare na nowoczesne, dzięki którym gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością, a nie koniecznością. Zapraszamy do naszych sklepów na os. Jana III Sobieskiego i os. Bolesława Chrobrego, gdzie będziecie mogli obejrzeć wspomniane przez nas garnki, patelnie, brytfanny. Zapewniamy Was, że posiadamy bardzo atrakcyjne ceny na te produkty, porównywalne z cenami w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *