Wprowadzamy środki ostrożnościowe w naszych Drogeriach Piątkowo dla ochrony zdrowia nas wszystkich!

14 marca 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Drodzy Klienci,

Nadzwyczajny okres wymaga od nas nadzwyczajnych działań. Dlatego też, w trosce o Wasze i nasze zdrowie, postanowiliśmy wprowadzić w naszych Drogeriach Piątkowo kilka zasad, dzięki którym zakupy u nas będą bezpieczniejsze. Bardzo prosimy o ich przestrzeganie – w końcu stawką jest nasze zdrowie.

Do odwołania prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

  1. Wstrzymujemy korzystanie z testerów.
  2. Wprowadzamy możliwość ograniczenia liczby osób przebywających w naszych sklepach. Jeśli widzisz, że aktualnie w naszych sklepach jest sporo osób – poczekaj przed wejściem.
  3. Prosimy o zwiększenie odległości pomiędzy klientami – zarówno na sklepach, jak i przy kasie.
  4. Doradztwo przy zakupie produktów z naszych drogerii ograniczamy do niezbędnego minimum. Na to będzie czas w spokojniejszych czasach.
  5. Wprowadzamy zasadę „Weź i płać” – prosimy o niedotykanie, nieoglądanie, niebranie w ręce produktów, których nie chcecie Państwo kupić. Dotyczy to również kosmetyków kolorowych. Czas na dobranie odpowiedniego koloru szminki, cieni czy kosmetyków do makijażu będzie w innym terminie.

Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzając te zasady, odbiją się one na sprzedaży w naszych Drogeriach. Jednak uznaliśmy, że zdrowie naszych Klientów jak i pracujących w niej ludzi, jest najważniejsze.

Mamy ogromną nadzieję, że wykażecie się Państwo zrozumieniem i odpowiedzialnością za zdrowie swoje, swojej rodziny i bliskich, a także – całego społeczeństwa.