Drogeria Jasmin

Witajcie na stronie Drogerii Jasmin – Zbych

9 lutego 2019 0 Przez Drogeria Piątkowo

Chcemy być bliżej Was – mieszkańców Piątkowa, dlatego też podjęliśmy decyzję o stworzeniu tej strony internetowej. Mamy wielką nadzieję, że dzięki niej nasze drogerie na Piątkowie – ta, na os. Jana III Sobieskiego i ta, na os. Bolesława Chrobrego, staną się dla Was jeszcze bardziej przystępne.

Wejdźcie do naszego świata kosmetyków

Nasz świat to kosmetyki i gospodarstwo domowe. Każdy z Was, Klientów naszych drogerii na Piątkowie, jest częścią tego świata, robiąc u nas zakupy. W codziennym pospiechu, często nie ma czasu, aby się zatrzymać, porozmawiać o produktach kosmetycznych, firmach kosmetycznych, nowościach w branży kosmetycznej. Rozumiemy to i szanujemy – zakupy u nas mają być szybkie i bez kolejek, ale przecież nie musimy się ograniczać tylko do spotkań w realnym świecie – możemy się spotykać także wirtualnie.

Czekamy na Was na Piątkowie i w social mediach

Jesteśmy obecni i aktywni w social mediach. Jeśli jeszcze nas nie obserwujecie na Facebooku, możecie to szybko nadrobić, klikając TUTAJ. Nasz wskaźnik odpowiedzi wynosi 100% w 5 minut! Często dłużej trwa szukanie telefonu czy włączenie komputera. Pytajcie, piszcie. Niedługo będziemy obecni także szerzej na Instagramie – w końcu jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.

Mamy ogromną nadzieję, że strona Drogeria Piątkowo, czyli Drogeria Jasmin – Zbych, będzie miejscem, gdzie będziemy dzielić się naszą pasją i wiedzą, a Wy, Szanowni Klienci, podzielicie się z nami opiniami o kosmetykach, które sprzedajemy, abyśmy mogli jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do Waszych potrzeb.

Drogeria Piątkowo stawia na innowacyjną usługę!

Dzięki tej stronie, będziemy mogli także zaoferować Wam unikatową w skali Piątkowa usługę – zakup produktów online i dostarczenie ich Wam pod same drzwi. Jeśli więc mieszkacie na osiedlu Bolesława Chrobrego, os. Jana III Sobieskiego, os. Batorego, os. Śmiałego, os. Jagiełły, os. Zygmunta Starego, os. Marysieńki, a z różnych powodów nie będziecie mogli lub chcieli do nas przyjść, my przyjdziemy do Was. Usługa ta będzie systematycznie rozwijana i ulepszana, aż wspólnie osiągniemy na tym polu perfekcję. Coś, co znaliście tylko z tzw. poczty kwiatowej, od teraz będzie dostępne również w przypadku kosmetyków, chemii gospodarczej czy akcesoriów gospodarstwa domowego.