W Drogeriach Piątkowo Dzień Kobiet jest codziennie! Oto dowody!

8 marca 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Oto mamy – ten jeden dzień w roku, gdzie wiele sklepów i firm udowodnia, jak bardzo myślą o kobietach i jak bardzo ich firma jest dla kobiet. My tego robić nie musimy! W naszych drogeriach Dzień Kobiet jest codziennie!

Oto dowody:

  1. Nasz asortyment – produkty kosmetyczne do naszych sklepów dobieramy tak, by był jak najbardziej zróżnicowany i jak najbardziej trafiał w potrzeby i gusta naszych Klientek, bez względu na ich wiek. Z tego też powodu, w ofercie naszych sklepów znajdziecie również bogaty wybór artykułów gospodarstwa domowego, takiego jak garnki, patelnie, talerze, szklanki, kieliszki, środki czystości i wiele, wiele innych.
  2. Nasze ceny – ceny kosmetyków czy artykułów AGD, które inni uznają za promocyjną, u nas jest standardową ceną. Zanim skusicie się na okazję w innej drogerii w naszej okolicy, sprawdźcie ceny u nas – w wielu przypadkach okaże się, że mimo tego, że nie mamy w naszych sklepach co pół metra rozstawionych plakatów i oznaczeń promocyjnych, to dany kosmetyk będziemy mieli w takiej samej cenie lub nawet taniej. Przykład? Zobaczcie naszą marcową promocję na marki Zwieger – nie dość, że nasza „normalna” cena garnków i patelni tej firmy to tak zwana cena internetowa, to na dodatek teraz uruchomiliśmy jeszcze promocję na produkty marki Zwieger, o czym przeczytacie w tym artykule: Szczegóły promocji na produkty marki Zwieger! Drugi, tańszy produkt za pół ceny!
  3. Każdego dnia stajemy się lepsi – i to dzięki Wam, drogie Klientki, dzięki temu, że dzielicie się z nami swoimi opiniami o naszych produktach, swoimi doświadczeniami z ich stosowania. We wszystkich Drogeriach Jasmin, w całej Polsce, mamy dla Was czas, mamy czas na krótką rozmowę z Wami, na wymianę doświadczeń. Będąc częścią Drogerii Jasmin, mamy także możliwość odbywania szkoleń – sprzedażowych, produktowych i kosmetycznych. Wiedzę, którą zdobywamy na tych szkoleniach, łączymy z naszym doświadczeniem i przekazujemy ją Wam, byście mogły kupić ten kosmetyk, który spełni Wasze oczekiwania – zarówno w działaniu, jak i w aspekcie finansowym, a nie ten, który w danym momencie inna sieć drogerii sprzedaje, bo takie ma cele sprzedażowe.
  4. Uruchamiamy nowe kanały komunikacji z Wami – czego przykładem jest ta strona internetowa, komunikacja poprzez nasze social media. Jesteśmy dla Was tradycyjnie, w naszych sklepach stacjonarnych na os. B. Chrobrego i os. J. III Sobieskiego, na Facebooku i poprzez stronę Drogeria Piątkowo – i jak wynika z naszych obserwacji, chętnie wykorzystujecie wszystkie te możliwości. A jeśli tylko pojawi się możliwość uruchomienia innych możliwości kontaktu z nami – zapewne też z niego skorzystamy.
  5. Polecacie nas swoim znajomym i rodzinie – cieszą nas wizyty Klientek, które wchodząc do naszych drogerii, już od progu mówią, że sąsiadka, przyjaciółka, koleżanka czy siostra albo kuzynka powiedziały Wam, że w naszych drogeriach kupią jakiś kosmetyk, który jest trudno dostępny albo dostępny tylko w internecie. Często przy tej okazji wspólnie bawimy się w CSI – kosmetyczne zagadki Piątkowa ? – gdy z informacji, że tydzień temu koleżanka kupiła krem do twarzy, miał niebieskie opakowanie i świetnie się spisuje albo że sąsiadka kupiła u nas szampon, z czerwoną etykietą i jest bardzo zadowolona, bo jej włosy są takie mięciutkie, próbujemy wybadać, o jaki produkt może chodzić. Dziękujemy za wszystkie polecenia i zachęcamy Was do dalszego polecania nas swoim znajomym, rodzinie, nie tylko osobiście, ale też choćby poprzez rekomendacje na Facebooku czy w wizytówce w Google.