Szczegóły promocji na produkty marki Zwieger! Drugi, tańszy produkt za pół ceny!

26 lutego 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Tak jak zapowiadaliśmy kilka dni temu, podczas prezentacji nowości w naszych drogeriach, związanych z marką Zwieger, od 1 marca 2020 roku ruszamy z promocją na artykuły gospodarstwa domowego tej firmy. Poznajcie szczegóły!

Nasza promocja na garnki, patelnie i artykuły AGD firmy Zwieger łączy nasz kanał online i tradycyjną sprzedaż, stąd też kierujemy ją tylko do osób, które będą w stanie odebrać te produkty osobiście. Produktów nie wysyłamy!

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji na produkty Zwieger?

Aby skorzystać z promocji, należy poprzez nasz sklep znaleźć produkt marki Zwieger, który chcecie zarezerwować. Zachęcamy do korzystania z tego linku: https://drogeriapiatkowo.pl/?s=Zwieger

Zarezerwujcie wybrany przez Was produkt, poprzez wysłanie do nas wiadomości z linkiem do produktu lub wpisując jego nazwę, wybierając nasz sklep, w którym odbierzecie swoją rezerwację oraz będzie mogli kupić drugi, tańszy produkt za 50% ceny, korzystając z jednej z kilku opcji:

 1. Kontaktując się z nami poprzez nasz profil na Facebooku
 2. Korzystając z naszego adresu mailowego: drogeriapiatkowo@gmail.com
 3. Telefonicznie: 515430003
 4. Korzystając z poniższego formularza:

  Drogeria na os. J. III SobieskiegoDrogeria na os. B. Chrobrego

  Poczekajcie na potwierdzenie rezerwacji z naszej strony, a następnie – w ciągu trzech dni roboczych odbierzcie swoją rezerwację w naszych sklepach, gdzie zapłacicie za niego i za drugi, tańszy, wybrany przez Was produkt, który będziecie mogli kupić za 50% jego ceny.

  Zarezerwowane garnki możecie odbierać w naszych sklepach na poznańskim Piątkowie:

  Nasze drogerie:

  Os. Jana III Sobieskiego 103
  60-688 Poznań

  Os. Bolesława Chrobrego 101
  60-688 Poznań

  Żadnych gwiazdek, żadnych kruczków – rezerwujecie online, odbieracie i płacicie osobiście za dwa produkty, w tym ten drugi, tańszy produkt macie za połowę ceny.