Poradnik Drogerii Jasmin Piątkowo: Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

21 stycznia 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Zapraszamy Was do lektury naszego poradnika, dotyczącego prezentów dla babci czy dziadka. Jesteśmy pewni, że ta lista ułatwi Wam zakup idealnego prezentu dla swoich bliskich.

Kremy WIEK+

O tych kremach pisaliśmy już na stronie Drogerii Jasmin Piątkowo. Artykuł na ten temat znajdziecie TUTAJ. Na naszych półkach znajdziecie wiele kosmetyków przeznaczonych dla osób 50+, 60+. 70+.

Kosmetyki dla osób starszych

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszych sklepów. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego kosmetyku dla Waszej Babci czy Dziadka, dostosowanego do cery, upodobań, zwyczajów. W ofercie posiadamy również zestawy kosmetyków, a w razie potrzeby – pomożemy w skomponowaniu własnego zestawu.

Nowości kosmetyczne

Nie, nie pomyliliśmy się – wielu naszych klientów – seniorów, wybiera najnowsze linie kosmetyczne, jest bardzo otwarta na nowości, nie boi się próbować nowych rzeczy. Jeśli Wasza Babcia lub Dziadek należy do tej kategorii klientów, zapraszamy do nas – z pewnością wspólnie coś wybierzemy.

Zestaw kawowy

Nie ma nic lepszego, niż popołudniowa kawa czy herbata z babcią. Nie będziemy tutaj przekonywać Was, że dzięki zastawie kawowej, te chwile będą jeszcze piękniejszą, bo nie będą. Najważniejsza jest obecność drugiej osoby, rozmowa, bliskość. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by podkreślić wyjątkowość tych chwil przepięknym zestawem do kawy. Nawet, jeśli te chwile to dla Was codzienność, czego Wam zazdrościmy.

Filiżanki, kubki, zaparzacze…

Jeśli nie zestaw kawowy, to może kubek z jakąś grafiką lub napisem? Albo stylowa filiżanka? A może – coś, co umili rytuał parzenia herbaty czy ziółek? Wszystko to znajdziecie w naszych Drogeriach.

Torba na kółkach

Wygodna, pojemna, lekka – bez wątpienia torby zakupowe na kółkach ułatwią każdemu seniorowi codzienne zakupy.

To Wy znacie swoje Babcie i swoich Dziadków najlepiej. Zapraszamy do dyskusji, o tym, jaki produkt z naszych sklepów sprawiłby Seniorowi największą przyjemność. A może czyta to Senior? Chętnie przeczytamy, z czego najbardziej by się ucieszył.