Naczynia Valdinox Power – garnki, które świetnie prezentują się na stole

21 marca 2021 0 Przez Drogeria Piątkowo

A gdyby tak można było zdjąć naczynie z gazu czy wyjąć z piekarnika i zamiast przekładać potrawy na kolejne talerze, półmiski, po prostu położyć go na stole? Z naczyniami Valdinox Power aż się o to prosi. Przeznaczone są one przede wszystkim do gotowania i duszenia potraw na różnego rodzaju kuchenkach, a także w piekarniku. Nadają się nawet do wypieku chleba!

Zwróćmy uwagę na pokrywkę, która posiada wypustki na spodniej części, dzięki czemu cyrkulujące powietrze skrapla się i podlewa potrawę jej własnymi sokami. Zamknięty obieg powietrza przyspiesza ścinanie białka w mięsie, a dzięki temu, że para nie ucieka na zewnątrz – nasze danie zachowa wspaniały aromat i smak.

Naczynia Valdinox Power mają jeszcze jedną ważną zaletę – równomiernie się nagrzewają i długo utrzymują ciepło – mamy więc gwarancję, że gdy nasze danie wyląduje na stole w garnku Valdinox Power, będą gorące o wiele dłużej, niż gdybyśmy je przekładali do innego naczynia.  

Naczynia VALDINOX Power równomiernie się nagrzewają i długo utrzymują ciepło. Naczyń z tej serii można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych.

W naszym sklepie internetowym dostępne są następujące garnki z linii Valdinox Power – realizujemy zamówienia z całej Polski, gwarantując Wam bardzo atrakcyjne ceny.