Valdinox Expert

Naczynia Valdinox Expert – bo Ty także jesteś ekspertem w swojej kuchni

21 marca 2021 0 Przez Drogeria Piątkowo

W poprzednim artykule – Nowoczesne garnki i patelnie od Valdinox – miłość od pierwszego gotowania – przedstawiliśmy Wam polskiego producenta naczyń – firmę Valdinox, którego produkty możecie kupić z dowolnego miejsca w Polsce, dzięki naszemu sklepowi internetowemu. Teraz czas na przedstawienie linii Valdinox Expert.

Czym się wyróżnia Valdinox Expert? Przede wszystkim – jakością wykonania. Garnki i patelnie Valdinox Expert wykonane są z jednego kawałka aluminium i odlewane są pod dużym ciśnieniem. Dodajmy do tego grube ścianki (2,5 mm) i grube dno (4 mm). Dzięki temu – ciepło rozprowadza się równomiernie po całej powierzchni naczynia. Garnki i patelnie z serii Valdinox Expert pokryte są trójwarstwową powłoką nieprzywieralną Illag Premium, cechującą się szwajcarską jakością i dokładnością. Z tych naczyń można też korzystać w piekarnikach – nawet do 230 stopni – co tylko pokazuje, jak szerokie zastosowanie mogą mieć w naszej kuchni.

Zwróćcie też uwagę na uchwyty pokrywek garnków z kolekcji Valdinox Expert – posiadają one zagłębienia, by podczas przygotowywania potraw, móc położyć na nich łyżki, chochle. W naszym sklepie internetowym znajdziecie te garnki z serii Valdinox Expert:

GARNEK VALDINOX EXPERT Z POKRYWĄ – 24 cm.

Średnica (cm): 24
Pojemność (l): 4,5

GARNEK VALDINOX EXPERT Z POKRYWĄ – 28 cm.

Średnica (cm): 28
Pojemność (l): 6

RONDEL VALDINOX EXPERT Z POKRYWĄ – 24 cm.

Średnica (cm): 24

Pojemność (l): 2,5

RONDEL VALDINOX EXPERT Z POKRYWĄ – 28 cm.

Średnica (cm): 28

Pojemność (l): 3,5

BRYTFANNA VALDINOX EXPERT Z POKRYWĄ – 32 cm, 5,7 litra

Pojemność (l): 5,7
Długość (cm): 32

Szerokość (cm): 21

Wysokość (cm): 15

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego także po zakup patelni Valdinox Expert:

PATELNIA VALDINOX EXPERT – 24 cm.

Średnica (cm): 24

PATELNIA VALDINOX EXPERT – 28 cm.

Średnica (cm): 28

PATELNIA VALDINOX EXPERT – 30 cm.

Średnica (cm): 30

Miło nam poinformować, że już teraz możecie kupić nasze produkty z dowolnego miejsca w Polsce. Gwarantujemy takie same ceny, jakie mamy w naszych sklepach stacjonarnych.