Mobilizacja nadal trwa! Nie ograniczamy ograniczeń!

29 marca 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Mobilizacja nadal trwa! Nie ograniczamy ograniczeń!

Mimo upływu kolejnych dni, tygodni, według różnych prognoz, szczyt zachorowań na koronawirusa jest nadal przed nami. Czy nam się to podoba, czy nie – musimy nadal ograniczyć wychodzenie z domu do niezbędnego minimum. Z tego też powodu nadal w mocy pozostają nasze zasady dokonywania u nas zakupów i zasady higieny, które wprowadziliśmy w naszych sklepach.

Na spacer – z dala od tłumów i sklepów!

Choć zdecydowana większość z naszych Klientów przestrzega naszych zasad – zachowują odstęp pomiędzy sobą czy też pilnują naszych ograniczeń dotyczących liczby osób na sklepie. Zaobserwowaliśmy jednak, że są Klienci, którzy nadal przychodzą do nas nie po to, by kupić jakiś konkretny kosmetyk czy produkt z działu AGD, ale po to, by się przespacerować. Uwierzcie nam Państwo na słowo – jest o wiele więcej lepszych miejsc do spacerów, niż nasze drogerie. Nawet na Piątkowie, gdzie mamy swoje sklepy, bez trudu znajdziecie Państwo takie miejsca, w których będziecie mogli się cieszyć ze świeżego powietrza, z dala od innych ludzi, zmniejszając tym samym szansę zarażenia się.

Nasze ograniczenia nie są fanaberią. Wprowadziliśmy je w trosce o zdrowie naszych Klientów jak i naszych sprzedawców. My też chcielibyśmy mieć tłum kupujących w naszych drogeriach, kolejki do kasy. I w normalnych czasach – róbcie u nas tak długo zakupy, jak chcecie, wybierajcie idealną szminkę, błyszczyk czy lakier do paznokci, tak długo jak chcecie, pytajcie nasze doradczynie o co tylko chcecie i kiedy chcecie, bo jesteśmy tu dla Was.

Przypominamy jednak, że nie mamy teraz normalnych czasów, choć wszyscy próbujemy zachować namiastkę normalności. To od nas wszystkich zależy, jak będzie przebiegała pandemia koronowirusa w Polsce.

#zostańWdomu – ciągle aktualne!

Apelujemy do Państwa po raz kolejny: Zostańcie w domach! To wezwanie jest aktualne nie tylko w zimne, wietrzne i deszczowe w dni, ale także przy słońcu i kilkunastu stopniach ciepła. Ograniczcie zakupy w naszych sklepach do niezbędnego minimum, do najpotrzebniejszych produktów. Przebywajcie w naszych sklepach tak krótko, jak to jest możliwe.

Wszystkie nasze zasady bezpieczeństwa zakupów, zasady higieniczne i sanitarne, jakie wprowadziliśmy w naszych drogeriach, znajdziecie Państwo w tym artykule:

Kolejne zasady bezpieczeństwa i higieny zakupów w Drogerii Piątkowo

Wprowadzamy środki ostrożnościowe w naszych Drogeriach Piątkowo dla ochrony zdrowia nas wszystkich!

Zdrowy rozsądek mile widziany

Prócz tych zasad – zachęcamy Państwa do kierowania się także odpowiedzialnością za siebie, za swoich bliskich i za innych, zdrowym rozsądkiem, rozwagą i rozumem.