Koloryzacja z Drogerią Piątkowo. Poznaj nasze farby do włosów!

11 stycznia 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Czy wiedzieliście, że włosy farbowano już w starożytnym Egipcie? Tamtejsza koloryzacja niosła za sobą wielkie ryzyko, bo produkty, które do tego wykorzystywano, nie należały, delikatnie mówiąc, do zbyt bezpiecznych dla włosów, ciała i organizmu. Na szczęście te czasy już dawno minęły i teraz kobiety mogą wybierać wśród wielu odcieni, kolorów i producentów farb do włosów, którzy idą z duchem czasu, oferując coraz to bardziej przyjazne dla naszych włosów produkty.

Zapraszamy Państwa na krótki przegląd farb do włosów, które znajdziecie w naszych Drogeriach na poznańskim Piątkowie.

Farby do włosów Londa Color

Kosmetyki do włosów tej firmy znajdziecie w wielu salonach fryzjerskich. Marka ta należy do znanej wszystkim korporacji –  Procter and Gamble.

Farba do włosów
Farba do włosów

Farby do włosów Schwarzkopf Intensive Color Crème I Palette

Charakterystyczne logo na kosmetykach firmy Schwarzkopf to gwarancja jakości. Jeśli zależy Wam na intensywnym kolorze – te farby do włosów są dla Was. Farby te są wzbogacone o składniki pielęgnujące, które działają już w trakcie koloryzacji. Do firmy Schwarzkopf należy również inna linia farb do włosów, które są bardzo cenione przez nasze Klientki – a mianowicie seria Palette.

Farby do włosów Joanna Multi Cream Color i Naturia Colors

Farby koloryzujące Multi Cream Color zapewniają naszym włosom niezwykle trwały kolor, a na dodatek – dzięki nowoczesnej technologii – farby te nadają włosom lśniący wygląd. Te farby do włosów idealnie pokrywają także siwe włosy. W naszej ofercie znajdziecie również farby do włosów Joanna z linii Naturia Colors.

Farby do włosów Garnier Olia i Color Naturals

W naszych drogeriach wielką popularnością cieszą się farby firmy Garnier, w szczególności z linii Color Naturals i Olia. Farby do włosów Olia posiadają formułę kremu koloryzującego, a do tego – w składzie – znajdziemy aż 60% naturalnych olejków kwiatowych. Farby te nie zawierają amoniaku.

Farby do włosów Syoss

Te kosmetyki do koloryzacji włosów pozwalają osiągnąć efekt jak z salonu fryzjerskiego we własnym domu. Jednym z haseł reklamowych tej firmy jest „jak po wizycie u fryzjera” – i nie ma w tym żadnej przesady.

Farby do włosów Loreal

Czy tą firmę trzeba komukolwiek przedstawiać? Głęboki kolor, połysk, brak amoniaku. Tysiące blogerek modowych i urodowych, setki modelek nie mogą się mylić. Przekonajcie się same, czy pełne zachwytu opinie, są uzasadnione.

Wiemy, co polecamy!

Chętnie doradzimy Wam w wyborze odpowiedniej farby do włosów. Braliśmy udział w wielu szkoleniach kosmetycznych, poświęconym właśnie tej kategorii kosmetyków – Drogerie Jasmin ciągle inwestują w rozwój swoich sprzedawców. Były to nie tylko szkolenia organizowane przez firmy kosmetyczne, ale także szkolenia ogólne, poświęcone samej koloryzacji. Słuchamy także uważnie opinii naszych klientek w temacie farb do włosów – każde Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne i cenne.

A jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi opiniami na temat farb do włosów – zapraszamy do dyskusji:

Podziel się swoją opinią!