Godziny otwarcia naszych drogerii w okresie przedświątecznym

5 kwietnia 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Drodzy Klienci, w związku z licznymi pytaniami odnośnie tego, jak będą otwarte nasze Drogerie na Piątkowie w tygodniu poprzedzającym Wielkanoc, przygotowaliśmy dla Was informacje na ten temat.

Drogeria Jasmin Piątkowo – os. Jana III Sobieskiego:

Nasza drogeria na tym osiedlu będzie otwarta w następujących godzinach:

poniedziałek – piątek: 9:00 – 15:00

sobota: 9:00 – 13:00

W naszej Drogerii na os. Jana III Sobieskiego wprowadzamy również przerwy techniczne. Ok. godziny 11:00 w naszym sklepie będzie obowiązywała 5-minutowa przerwa na przewietrzenie sklepu, natomiast o godz. 13 – obowiązywała będzie ok. 15 minutowa przerwa na dezynfekcję.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, informujemy również, że w naszej Drogerii na os. Jana III Sobieskiego maksymalnie może przebywać 3 klientów. Prosimy również o zachowanie 2-metrowych odległości od siebie, zarówno podczas dokonywania zakupów, przy kasie, jak i w kolejce przed sklepem.

Drogeria Jasmin Piątkowo – os. Bolesława Chrobrego:

poniedziałek – piątek: 10:00 – 17:00

sobota: 9:00 – 13:00

W naszej Drogerii na os. Bolesława Chrobrego wprowadzamy również przerwy techniczne. Ok. godziny 12:00 w naszym sklepie będzie obowiązywała 5-minutowa przerwa na przewietrzenie sklepu, natomiast ok. godz. 14 – obowiązywała będzie ok. 15 minutowa przerwa na dezynfekcję.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, informujemy również, że w naszej Drogerii na os. Bolesława Chrobrego maksymalnie może przebywać 3 klientów. Prosimy również o zachowanie 2-metrowych odległości od siebie, zarówno podczas dokonywania zakupów, przy kasie, jak i w kolejce przed sklepem.

Dziękujemy wszystkim tym z Państwa, którzy dostosowują się zarówno do naszych zasad bezpieczeństwa i zasad sanitarnych, jak i do ogólnie obowiązujących zasad. Prosimy Was o dalszą wyrozumiałość.