Garnki i patelnie Zwieger – niemiecka jakość w internetowych cenach już w naszych Drogeriach Piątkowo!

16 lutego 2020 2 Przez Drogeria Piątkowo

Dużą popularnością w naszych drogeriach na poznańskim Piątkowie cieszą garnki i patelnie takich firm jak Valdinox, Ambition czy Silesia Rybnik. Miło nam zakomunikować, że rozszerzyliśmy nasz asortyment artykułów gospodarstwa domowego o garnki i patelnie renomowanej, niemieckiej firmy Zwieger.

Kilka słów o marce Zwieger

Firma Zwieger jest dostępna na polskim rynku dopiero od kilku lat, a już podbiła wiele kuchni. Jej ambasadorem jest m.in. znany z wielu programów kulinarnych szef kuchni Michel Moran (jest jurorem w programie Master Chef i Master Chef Junior),  czy Andrzej Polan, którego widzowie mogą kojarzyć z programu „Dzień Dobry TVN”. Obaj kucharze dzielą się również swoją wiedzą i doświadczeniem w programie „Doradcy Smaku”, gdzie korzystają właśnie z garnków i patelni firmy Zwieger. Ten producent artykułów gospodarstwa domowego został również doceniony przez konsumentów, dzięki którym zdobył tytuł Top Marki 2020.

Jakie garnki i patelnie firmy Zwieger kupisz w Drogerii Piątkowo?

W naszych drogeriach dostępne są garnki i patelnie z serii Obsidian Zwieger i White Stone Zwieger.

Garnki i patelnie Obisidian wyprodukowano metodą odlewanego aluminium, dzięki czemu te naczynia są bardzo odporne na odkształcenia czy zmiany temperaturą. Naczynia te posiadają 3-warstwową powłokę nieprzywierającą Greblon C3+, utwardzaną ceramicznie. Garnki te nadają się do wszystkich typów kuchenek. Garnki (bez pokrywy) wytrzymają również zapiekanie w piekarniku do temperatury nie przekraczającej 280 stopni C.

Inną serią naczyń Zwieger dostępnych w naszych drogeriach jest linia White Stone Zwieger. W tych patelniach zastosowona trójwarstwową powłokę granitową Greblon C3 Granite, która jest bardzo odporna na zrysowania. Podobnie jak produkty Osidian Zwieger, także White Stone Zwieger, nadają się do każdego rodzaju kuchenek, a maksymalna temperatura pracy wynosi aż 240 stopni C. Warto również zwrócić uwagę na rączkę, która nie przewodzi ciepła i zapewnia wygodę w trzymaniu.

Nie tylko garnki i patelnie – pokrywki, osełka i noże Zwieger

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne artykuły gospodarstwa domowego marki Zwieger – m.in. pokrywki do garnków, osełkę do ostrzenia noży czy – właśnie noże.

W sprzedaży mamy również blok drewniany z zestawem 5 noży ze stali nierdzewnej z linii Hevea. W zestawie znajdziemy noże, które są najczęściej wykorzystywane w kuchni, wykonane z niemieckiej stali nierdzewnej (X50CrMoV15). Komfort użytkowania tych produktów zapewnia ergonomiczna rączka.

Ile to kosztuje?

Nie tak dużo, jak myślisz ? Produkty firmy Zwieger, które mamy w ofercie posiadamy w cenach internetowych – zresztą, nie będziemy Wam o tym pisać – sprawdźcie to sam

Będzie jeszcze taniej!

Zachęcamy Was do śledzenia naszej strony i social mediów, bo już niedługo – ruszamy z wielką promocją na garnki i patelnie firmy Zwieger – szczegóły już wkrótce, ale zapewniamy Was, że nasza akcja będzie bardzo atrakcyjna dla naszych klientów i będzie w innowacyjny sposób łączyła nasze kanały on-line z tradycyjnymi, stacjonarnymi zakupami.

Od razu uprzedzamy pytania – nie, nie będziecie musieli zbierać pieczątek, naklejek, nie będziecie musieli wydać 2000 złotych, by kupić te garnki taniej. Niedługo wrócimy do Was z większą porcją informacji o naszej promocji na garnki i patelnie Zwieger.