makijaż

Drogeria Piątkowo radzi: Makijaż na Sylwestra

15 grudnia 2019 0 Przez Drogeria Piątkowo

W poprzednim wpisie Drogeria Piątkowo Poznań podpowiadała Wam w kwestii makijażu wigilijnego i bożonarodzeniowego. Przeczytacie o tym tutaj: Drogeria Piątkowo radzi: Makijaż na Wigilię i Boże Narodzenie. W tym artykule – skupimy się na makijażu na zabawę sylwestrową. Zapraszamy do lektury.

Do wykonania makijażu sylwestrowego proponujemy Wam kosmetyki do makijaży firmy Pierre Rene, Catrice i MIYO.

Przede wszystkim – trwałość!

Zanim omówimy trendy, jakie będą dominować podczas Sylwestra 2019/2020, pamiętajmy o jednym – czeka nas wiele godzin szampańskiej zabawy, więc makijaż na bal czy podczas imprezy na domówce, musi być trwały. Przecież każda z nas będzie chciała spędzić ten czas na parkiecie, a nie w łazience, aby poprawiać co chwila swój wygląd. Każda z Was ma zapewne sprawdzone przez siebie kosmetyki do zadań specjalnych, które nigdy Was nie zawiodły. My polecamy kosmetyki do makijażu firmy Miyo i Catrice.

Trendy na zimę 2019/2020

Jeśli kiedykolwiek oglądałyście pokaz mody, to zapewne nie raz przeszło Wam przez myśl: „I kto to będzie nosił?”. Wiele z kreacji z wybiegu, nadaje się również na bal sylwestrowy. W kreacjach na tą noc Wam nie pomożemy, ale pomożemy Wam w wybraniu odpowiedniego makijażu, który wpisuje się w modowe trendy.

Wyrazistość i blask

Dyktatorzy mody oraz firmy kosmetyczne polecają przede wszystkim postawić na wyrazistość – mocno podkreślone oczy (zarówno dolna, jak i górna powieka) i policzki. Według ekspertów, w tym roku królował będzie brokat – na oczach, ustach, twarzy, a nawet dekolcie.

Hit makijażowe zimy 2019/2020 – glossy skin

Glossy skin to makijaż, który podbija wybiegi modowe, blogi urodowe, a więc – będzie też królował podczas zabawy sylwestrowej. Co się kryje pod tym pojęciem? Makijaż glossy skin to taki make-up, w którym cera ma wyglądać na mokrą, a policzki – są mocno podkreślone rozświetlaczem. Tak, wiemy, że to propozycja dla odważnych kobiet, ale w końcu – kiedy szaleć, jak nie w Sylwestra? Do wykonania makijażu w stylu gloss skin polecamy w szczególności kosmetyki Catrice i Miyo.