Drogeria Jasmin dla piątkowskich seniorów

21 stycznia 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

U nas Dzień Babci i Dzień Dziadka jest codziennie!

Piątkowo kojarzy się wielu osobom z osiedlem dla ludzi młodych, studentów. Tymczasem – mieszka wśród nas wiele osób starszych, pamiętających jeszcze czasy, gdy na Piątkowie rosły sady, a tam, gdzie teraz wznoszą się bloki – były pola i łąki. O poznańskim szybkim tramwaju wtedy jeszcze nikt nie słyszał.

Drogerie Jasmin pamiętają o Babciach i Dziadkach codziennie, nie tylko z okazji ich święta. Przede wszystkim – co jest nie do pomyślenia w sieciowych drogeriach, które dążą do tego, by na swoich półkach mieć tylko to, co jest trendy i co dopiero wyszło z laboratoriów kosmetycznych, my w swojej ofercie mamy wiele produktów, które nasze babcie i nasi dziadkowie pamiętają z czasów swojej pierwszej młodości. Zdarza się nam również zamawiać na specjalne życzenie seniora produkt, którego nie mamy na stałe w ofercie. Woda przemysławka dla dziadka? Jak najbardziej. Woda Evasion? Proszę bardzo. Perfumy Kobako? Owszem. Linia Chique? Też mamy.

W naszej ofercie znajdziecie też wiele produktów, które ułatwiają życie seniorów, jak choćby torba zakupowa na kółkach. Niewątpliwie ten produkt sprawi wiele przyjemności każdej babci i każdemu dziadkowi, a zakupy, nie tylko w Drogerii Jasmin, będą przyjemnością.

Przy tej okazji, chcielibyśmy Wam również zwrócić uwagę na kremy dostosowane do wieku oraz na kosmetyki, które choć nie mają na etykiecie napisu WIEK+, to jesteśmy przekonani, że przypadną do gustu naszym seniorom.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom, Dziadkom i Seniorom. Zarówno tym, którzy, są naszymi Klientami, jak i tym, którzy czytają ten tekst. Życzymy Wam jak najdłuższego życia w zdrowiu i szczęściu. Dziękujemy za Waszą obecność i za to, że byliście, jesteście i będziecie częścią naszego życia!

A jeśli nie macie pomysłu na prezent dla babci i dziadka, zapraszamy Was do Poradnika Drogerii Jasmin Piątkowo, gdzie podpowiadamy, co możecie im wręczyć w tym dniu.