kremy do rąk Ziaja

Dezynfekujecie ręce? Zadbajcie więc o pielęgnacje Waszych dłoni

19 kwietnia 2020 0 Przez Drogeria Piątkowo

Dezynfekcja rąk i ich częste mycie stało się już dla nas normą. Widzimy to także po sprzedawanych w naszych drogeriach płynach do dezynfekcji i mydeł czy żeli antybakteryjnych. Pamiętajmy jednak, że te zabiegi – choć w obecnych czasach niezbędne, to jednak mają wpływ na naszą skórę i powinniśmy zadbać o jej pielęgnację i odpowiednie nawilżenie.

Jak dezynfekcja rąk wpływa na stan skóry?

Większość z nas stosuje środki do dezynfekcji na bazie alkoholu – bez względu na to, czy kupujemy gotowy żel, czy przygotowujemy go sami. Te same płyny znajdziemy w dozownikach w sklepach czy innych miejscach publicznych. Jak to wpływa na skórę naszych dłoni? Przede wszystkim możemy zauważyć, że nasza skóra mocno się wysusza. Dodatkowo – zabijamy nie tylko bakterie i wirusy szkodliwe dla naszego zdrowia, ale także – zaburzamy również mikroflorę bakteryjną i usuwamy nasz naturalny filtr. Do czego to może doprowadzić? Nasze dłonie są narażone na mikrourazy, przez które łatwiej możemy złapać różne choroby skóry. Podczas częstej dezynfekcji rąk, zmienia się także pH naszej skóry. Nie musimy i nie powinniśmy jednak rezygnować z częstego mycia rąk i ich dezynfekcji. Warto jednak zadbać o skórę rąk.

Czym myć ręce?

Do mycia rąk wybierajmy te mydła czy żele, które dodatkowo nawilżą naszą skórę. W naszych drogeriach na Piątkowie znajdziecie ich bogaty wybór. Wiele z nich posiada właściwości nawilżające, a przy tym – są przyjazne dla naszych dłoni.

Co po dezynfekcji rąk?

Po dezynfekcji rąk, warto zadbać o nie, używając kremów do rąk, które mają właściwości nawilżające, kojące. Zwróćcie w szczególności uwagę na kremy i balsamy z mocznikiem czy na bazie gliceryny. Zapraszamy Was do zapoznania się z niektórymi kremami do rąk z naszych sklepów. W naszych drogeriach znajdziecie ich szerszy wybór – w tym miejscu przedstawiamy te kremy, które cieszą się Waszym największym zainteresowaniem.

Jakie kosmetyki polecamy do pielęgnacji dłoni?

Regeneujący krem do rąk Sylveco – ziołowa pielęgnacja – ten krem do rąk zawiera tylko naturalne składniki, można go stosować do codziennej pielęgnacji skóry suchej i zniszczonej. Nadaje dłoniom gładkość, ma doskonałe efekty nawilżające. W składzie kremu Sylveco znajdziemy ekstrakty min. z rumianku, brzozy czy aloesu.

Nasze Klientki zwracają uwagę, że krem jest gęsty, przez co nie spływa z rąk i łatwo się go rozprowadza.

Neutrogena krem do rąk – norweska formuła, której efekty możemy poczuć niemal natychmiast. Ten skoncentrowany krem do rąk jest bezzapachowy i bardzo wydajny.

Marion krem do rąk – mamy świadomość, jak trudno jest namówić dzieci, by i one nie tylko dezynfekowały i myły ręce, ale także zadbały o ich odpowiednie nawilżenie. Z pomocą przychodzi nam firma Marion i seria ich kremów do rąk o zapachach rzadko spotykanych u innych producentów.

Garnier Hand – kremy do rąk od Garnier zawierają m.in. glicerynę i alantoinę. Łagodzi i odżywia zniszczoną skórę dłoni, przywraca jej miękkość i elastyczność.

Kremy do rąk Ziaja – przyznajemy, że kremy do rąk od Ziaja nawet przed epidemią koronawirusa sprzedawały się bardzo dobrze, podobnie jak i inne produkty tego producenta kosmetyków. W naszych drogeriach znajdziecie kremy do rąk Ziaji w wielu wariantach, o zróżnicowanym składzie.

kremy do rąk Ziaja
kremy do rąk Ziaja

Biały Jeleń – krem do rąk – zapewne są wśród nas zwolennicy zasady, że im mniej, tym lepiej, im bardziej naturalnie – tym lepiej. Właśnie dla takich osób mamy kremy do rąk Białego Jelenia.

Insitituto Espaniol – Waszej uwadze polecamy w szczególnoście serię z mocznikiem – Urea oraz serię aloesową.

W naszych drogeriach znajdziecie tez kremy do rąk także innych producentów. Możecie wybierać wśród kremów na bazie gliceryny, mocznika, czy posiadające w swoim składzie aloes, bambus, śluz ślimaka.

kremy do rąk
kremy do rąk
kremy do rąk
kremy do rąk